Բուժհաստատություններ են տեղափոխվել ոստիկանության 34 ծառայող և 16 քաղաքացիական անձ․ 11 անձ բերման է ենթարկվել
ՀՀ ոստիկանությունը հայտարարություն է տարածել, որում մասնավորապես ասվում է․ Հունիսի 3-ին Երևանի Դեմիրճյան-Պարոնյան փողոցների խաչմերուկում անհնազանդության ակցիայի կազմակերպիչների հնչեցրած կոչերի…
Ոստիկանության հատուկ գործողությունների հետևանքով տարբեր բժշկական կենտրոններ են տեղափոխել 50 քաղաքացու, մեկի վիճակը ծանր է
Ժամը 23:00-ի դրությամբ տարբեր բժշկական կենտրոններ են տեղափոխվել 50 անձ: Նրանցից 34-ը ոստիկանության ծառայողներ են, 16-ը՝ քաղաքացիական անձինք, այս մասին…
Հայտնի է՝ երբ կսկսեն վաճառվել Հայաստանի Մ-21 հավաքականի հանդիպումների տոմսերը
Հայաստանի Մ-21 հավաքականը Երևանում՝ ՀՖՖ Տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիայում, հունիսի 6-ին և 12-ին ԵՎՐՈ 2023-ի որակավորման փուլի 2 հանդիպում կանցկացնի համապատասխանաբար…
«Հերացի» համալսարանական հիվանդանոց տեղափոխվածներից մեկին վիրահատում են
Ժամը 22:30-ի դրությամբ տուժած քաղաքացիների թիվը «Հերացի» համալսարանական հիվանդանոցում 28 է: Տուժածներից 21-ը ոստիկաններ են, 7-ը քաղաքացիական անձիք: Բոլոր տուժածներին…
Խոշոր ավտովթար Արագածոտնի մարզում. «Վերջին զանգ»-ի մասնակիցները Mitsubishi Montero Sport–ով բախվել են բետոնե սյանը. կա 5 վիրավոր
Այսօր՝ հունիսի 3-ին, խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Արագածոտնի մարզում: Ժամը 20:40-ի սահմաններում Mitsubishi Montero Sport մակնիշի ավտոմեքենան Արագած-Արթիկ ավտոճանապարհի…
Ժամը 22:20-ի դրությամբ՝ տարբեր բժշկական կենտրոններ են տեղափոխել 38 քաղաքացի. ԱՆ
ՀՀ ԱՆ-ն հայտնում է․ «Պռոշյան-Դեմիրճյան խաչմերուկում տեղի ունեցած միջադեպի պատճառով տուժել են թե՛ քաղաքացիական անձինք, թե՛ ոստիկանության ծառայողներ: Ժամը 22:20-ի…
«Հերացի» տեղափոխված տուժած քաղաքացիների թիվը հասել է 20-ի
Ժամը 22:00 ի դրությամբ 20 քաղաքացի է գտնվում «Հերացի» համալսարանական հիվանդանոցում: Այս մասին իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է ԵՊԲՀ աշխատակազմի…
Աղբյուր․ Հայտնի է՝ քանի տարվա պայմանագիր կկնքի Մխիթարյանն Ինտերի հետ
Հայտնի ինսայդեր Ֆաբրիցիո Ռոմանոն տեղեկացրել էր, որ Հենրիխ Մխիթարյանը «Ռոմայից» տեղափոխվում է «Ինտեր»։ Ռոմանոն հայտնել է՝ քանի տարվա պայմանագիր կկքնի հայ…
Շտապօգնության մեքենայով «Հերացի» համալսարանական հիվանդանոց է տեղափոխվել 7 քաղաքացի
ԵՊԲՀ աշխատակազմի ղեկավար Շուշան Դանիելյանը գրում է. «Ժամը 21:10-ի դրությամբ «Հերացի» համալսարանական հիվանդանոց է շտապօգնության մեքենայով տեղափոխվել 7 քաղաքացի: Ներկա…
«Դիմադրությունը» հասավ Ֆրանսիայի հրապարակ
«Դիմադրություն» շարժումը Կառավարական ամառանոցի առջեւից քայլերթով հասավ Ֆրանսիայի հրապարակ։ «Ֆրանսիայի հրապարակում այժմ բոլորիդ հրավիրում ենք հանրահավաքի։ Ամփոփենք այսօրվա մեր օրը,…

«Не будет черных и белых, мы выйдем из этого состояния» Депутаты от оппозиции о внутриполитической ситуации
«Одной из самых важных идей, принципов и отправных точек в движении «Сопротивление» является устранение разделения, восстановление единства», — в беседе…
Минздрав Армении сообщил о 38 пострадавших в столкновениях активистов и полицейских
Министерство здравоохранения Армении сообщает о 38 пострадавших граждан в столкновениях сторонников оппозиции и сотрудников полиции. Об этом пишет пресс-служба ведомства,…
Число пострадавших во время столкновений у правительственных дач в Ереване возросло до 20
Число граждан, пострадавших во время столкновений между правоохранителями и участниками акции протеста на улице Прошяна у правительственных дач, возросло до…
Десять человек доставлены в больницу после потасовки у правительственных дач в Ереване
Десять граждан доставлены в университетскую больницу после стычки между правоохранителями и участниками акции протеста на улице Прошяна у правительственных дач.…
Сеть отелей Marriott приостанавливает деятельность в России
Американская сеть отелей Marriott приняла решение о приостановке деятельности на территории России. Об этом говорится в заявлении, опубликованном в пятницу…
Участники Движения сопротивления прошли шествием от резиденции премьер-министра Армении к Площади Франции
Участники Движения сопротивления 3 июня прошли шествием от резиденции премьер-министра Армении к Площади Франции, расположенной в самом центре Еревана. Оппозиция…
Россия снимет эпидемиологические ограничения на въезд иностранных граждан
Россия снимает эпидемиологические ограничения на въезд иностранных граждан, прибывающих авиатранспортом и через морские пункты пропуска. Как передает РИА новости, об этом…
В Латвии зафиксировали первый случай оспы обезьян
В Латвии обнаружен первый случай оспы обезьян, заболевший — мужчина в возрастной категории до 50 лет. Об этом сообщает портал…
Движение сопротивления направилось с площади Республики к резиденции премьер-министра Армении
Движение сопротивления завершило акцию по блокированию здания правительства и направилось с площади Республики к резиденции премьер-министра Армении. Вице-спикер, депутат от…