7 օգտակար մթերք ինտիմ առողջության համար
Երբ խոսքը գնում է «ստորին հարկի» առողջության մասին, շատերը մտաբերում են լոռամրգի օշարակը: Սակայն ինտիմ գոտում վարակների պրոֆիլակտիկայի եւ այլ…
Ռոնալդուն գրառում է կատարել՝ կապված Ոսկե գնդակի մրցանակաբաշխության հետ
«Մանչեսթեր Յունայթեդի» հարձակվող Կրիշտիանու Ռոնալդուն իր instagram-ի էջում գրառում է կատարել՝ կապված «Ոսկե գնդակի» մրցանակաբաշխության հետ։ «Իմ այսօրվա բացակայությունը պայմանավորված…
Հանրակրթության մասին օրենքի փոփոխությամբ տալիս ենք նաև մի շարք կարևոր հասկացությունների սահմանում
Հանրակրթության մասին օրենքի փոփոխությամբ տալիս ենք նաև մի շարք կարևոր հասկացությունների սահմանում, ինչպես օրինակ, դասագիրքը, որ մինչ այժմ օրենսդրությամբ սահմանված…
16-ամյա Արման Մրտեյանը 2 արծաթե մեդալ է նվաճել և դարձել բազկամարտի աշխարհի փոխչեմպիոն
Բուխարեստում նոյեմբերի 24-ից դեկտեմբերի 3-ն ընթացող բազկամարտի աշխարհի առաջնությանը Հայաստանի ներկայացուցիչ 16-ամյա Արման Մրտեյանը 60 կգ քաշայինների պայքարում երկու արծաթե…
«Կամոն փոքր է եղել, երբ թուրքերն իր աչքի առաջ հորը գյուղից գերի են տարել, այդ պահից որոշել է՝ պիտի հետախույզ դառնա»
Կամո Բախշիյանը հետախույզ էր։ Մարտակերտում ծնված և մեծացած Կամոն իր կյանքի 14 տարին նվիրեց հայրենիքի ծառայությանը: Կամո Բախշիյանը 4 տարեկան…
Հայ դատի հանձնախումբը Խաղաղության Նոբելյան մրցանակի 4 դափնեկրի հետ ՄԱԿ-ի Մարդու իրավունքների գերագույն հանձնակատարին հայ ռազմագերիների մասին պրեզենտացիա է ներկայացրել
Հարավային Ամերիկայի Հայ դատի հանձնախումբը (Consejo Nacional Armenio) Խաղաղության Նոբելյան մրցանակի չորս դափնեկիրների հետ ՄԱԿ-ի Մարդու իրավունքների գերագույն հանձնակատար դոկտոր Միշել Բաչելետին…
Moderna-ի տնօրենը հայտարարել է, որ «օմիկրոնի» դեմ պատվաստանյութ մշակելու եւ մատակարարելու համար ամիսներ կպահանջվեն
Moderna-ի գլխավոր տնօրեն Ստեֆան Բանսելը հայտարարել է, որ կորոնավիրուսի «օմիկրոն» նոր տարբերակի դեմ պատվաստանյութ մշակելու եւ մատակարարելու համար ամիսներ կպահանջվեն:…
Ստամբուլում տեղի ունեցած փոթորիկի հետևանքով վիրավորների թիվը հասել է 38-ի
Թուրքիայի առողջապահության նախարարությունը հայտնում է, որ Ստամբուլում տեղի ունեցած փոթորիկի հետևանքով վիրավորների թիվը հասել է 38-ի, զոհերինը՝ 4-ի: Այս մասին…
Ոսկե գնդակ 2021․ Հայտնի են մի քանի ֆուտբոլիստների զբաղեցրած դիրքերը
Այսօր երեկոյան հայտնի կդառնա «Ոսկե գնդակի» 2021 թվականի դափնեկիրը։ Ինչպես տեղեկացնում է Football.ua-ն, France Football-ն արդեն հայտնել է մի քանի…
Ճակատենի այս տան վերևում ադրբեջանական զինծառայողների դիտակետ է. ընտանիքը զրկվել է եկամուտից
Մարդու իրավունքների պաշտպանը Արման Թաթոյանը, որն այս պահին աշխատանքային այցով Սյունիքում է, ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է արել, որում ասվում…

Отставить болезни! 7 полезных продуктов для интимного здоровья
Когда речь заходит о здоровье на «нижнем этаже», вспоминается клюквенный морс. Но для профилактики инфекций и прочих недомоганий в интимной зоне можно использовать и другие продукты!…
Лукашенко заявил, что Минск не останется в стороне в случае начала войны в Донбассе
Президент Белоруссии Александр Лукашенко заявил, что Белоруссия не останется в стороне, если Запад «развяжет войну» в Донбассе или на границе…
В административном суде в очередной раз отказано в регистрации блока «Икиликян».
Этот предвыборный период выборов в ОМС для расширенной общины Ахурян был беспрецедентным. Вместо бурной кампании он ознаменовался судебными процессами и…
Азербайджанские ВС всячески нарушают права жителей Чакатена — омбудсмен
Представители ВС Азербайджана всячески нарушают права жителей села Чакатен Сюникской области Армении, сообщил на своей странице защитник прав человека Арман Татоян.…
Число раненных из-за урагана в Стамбуле возросло до 38 человек
Число раненных при урагане в Стамбуле возросло 38. Как передает РИА новости, об этом сообщил глава минздрава Турции Фахреттин Коджа.…
Парламентарии Армении и Греции обсудили послевоенную ситуацию
Члены группы дружбы Армения-Греция Национального Собрания Армении Владимир Варданян, Арусяк Джулакян и председатель постоянной комиссии НС по вопросам европейской интеграции…
Центр Гамалеи начал адаптацию вакцин к омикрон-штамму коронавируса
«Спутник V» и «Спутник Лайт» остаются эффективными против нового омикрон-штамма коронавируса, однако Центр имени Гамалеи начал их адаптацию, положенную по…
Я не успокоюсь, пока мы не вернем домой многочисленных пленных армян. Адам Шифф
На конференции комиссий Ай Дата председатель Палаты представителей Конгресса США Адам Шифф заявил, что в настоящее время тысячи людей в Армении…
«Я уверена в том, что премьер министр не хочет, чтобы наши пленные вернулись»
На днях Никол Пашинян сделал заявление о том, что нужно провести подробное расследование каждого в отдельности случая пленения, поскольку в…
В Армении случаев заражения штаммом омикрон COVID-19 пока нет
В Армении пока не зарегистрировано ни одного случая заражения новым штаммом COVID-19 омикроном. Oб этом на пресс-конференции заявила министр здравоохранения…