Դուք ավելի շատ եք արժանի հաղթանակին, քան ցանկացած մեկը․ Կապառոս
Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Խոակին Կապառոսը գրառում է կատարել իր ինստագրամյան էջում․ «Դուք կռվել ու կռվել եք առաջին րոպեից…
Բելուչիի, Լոպեսի և 50+ տարիքի այլ աստղերի շլացուցիչ գեղեցկության գաղտնիքները
Ամբողջ աշխարհը հիանում է այս հմայիչ դերասանուհիներով: Ասես ժամանակն անկարող լինի, և տարեցտարի նրանք ավելի լավ տեսք են ունենում: Մոնիկա…
22-ամյա Գրիգորը կամավորագրվեց, որպեսզի գտնի հորը. Հայրը վերադարձավ, բայց որդին արդեն անմահացել էր. pastinfo.am
Գրիգոր Լևոնի Թեյմուրազյանը ծնվել է 1998թ-ի հոկտեմբերի 25-ին: Դպրոցն ավարտելուց հետո՝ 2017թ-ի հունվարի 11-ին զորակոչվել է բանակ, ծառայել Ջրականում: Զորացրվելուց…
Այս հաղթանակը մեր երկրի հաղթանակն է․ Կապառոս
Մունդիալ-2022-ի ընտրական փուլի 3-րդ տուրում Հայաստանի ազգային հավաքականը սեփական հարկի տակ ընդունեց Ռումինիայի հավաքականին ու հաղթեց 3։2 հաշվով։ Մանրամասներն՝ այստեղ։ «Ես շատ…
Հաղթել պարտություններից հետո. Նիկոլ Փաշինյանը գրառում է արել եւ տեսանյութ հրապարակել
Հաղթել պարտություններից հետո, հաղթել պարտվելիս, տանել կամային հաղթանակ։ Մեր հավաքականի այսօրվա հաղթանակը՝ անշուշտ նվիրված է Կոմանդոսին եւ մեր բոլոր ընկած…
«Հետևելով կատարվող իրադարձություններին՝ հակված չեմ կարծելու, որ ընտրությունները կլինեն բավարար թափանցիկ և բավարար ժողովրդավար». Գ. Միսկարյան
«Ես կարծում եմ, որ վարչապետի մարզային այցերը կարելի է որակել նույնիսկ վարչական ռեսուրսի օգտագործում, որովհետև արդեն հայտարարվել է ընտրությունների օրը,…
ԱԱ-2022․ J խմբի մրցաշարային աղյուսակն այս պահին
Մունդիալ-2022-ի ընտրական փուլի 3-րդ տուրում Հայաստանի ազգային հավաքականը սեփական հարկի տակ ընդունեց Ռումինիայի հավաքականին ու հաղթեց 3։2 հաշվով։ Մանրամասներն՝ այստեղ։ Այս պահին…
«2018-ին Արեւմուտքը ներթափանցեց Հայաստան, ինչն անընդունելի էր Ռուսաստանի, Թուրքիայի ու Իրանի համար. դա մեր դժբախտությունների տարեթիվն է»
Քաղաքագետ Ստեփան Դանիելյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Ռուսաստանն ու Թուրքիան դարավոր պետականության ու դիվանագիտության փորձ ունեն։ Պարզ է, որ…
ԱԺ-ն ընտրական օրենսգրքի փոփոխությունների հարցով արտահերթ նիստ կգումարի
Ազգային ժողովի «Իմ քայլը» խմբակցության նախաձեռնությամբ՝ ապրիլի 1-ին ժամը 11:00-ին ԱԺ-ն արտահերթ նիստ կգումարի: Այս մասին հայտնում է ՀՀ ազգային…

«В 2018 году Запад проник в Армению, что было неприемлемо для России, Турции и Ирана. Это год наших несчастий»
Политолог Степан Даниелян написал на своей странице в Facebook: «Россия и Турция имеют многовековой опыт государственности и дипломатии. Понятно, что они…
Секреты потрясающей красоты Беллуччи, Лопес и других звезд возраста 50+
Этими красивыми актрисами любуется весь мир. Над ними будто не властно время, и год от года они выглядят только лучше. Моника Беллуччи, Дженнифер Лопес…
«Сегодняшняя победа нашей команды, безусловно, посвящена Коммандосу и всем павшим братьям»
Никол Пашинян: «Побеждать после поражений, побеждать — проигрывая, добиваться волевой победы. Сегодняшняя победа нашей команды, безусловно, посвящена Коммандосу и всем…
На внеочередном заседании НС обсудит вопрос об изменении Избирательного кодекса
По инициативе фракции НС «Мой шаг» 1 апреля в 11:00 НС созывает внеочередное заседание. Об этом сообщает официальный сайт Национального…
Айк Чобанян распрощается с должностью губернатора Тавуша
Айк Чобанян распрощается с должностью губернатора Тавуша. Соответствующий вопрос включен в повестку заседания правительства на 1 апреля.
Фантастическая победа сборной Армении
В рамках третьего тура отборочного турнира чемпионата мира сборная Армении на «Республиканском» стадионе обыграла команду Румынии со счетом 3։2. Счет…
«Трижды в неделю турки проезжают через наше село и поднимаются в Шуши, конечно же люди обеспокоены». Глава Шоша
Жизнь в селе Шош Аскеранского района постепенно входит в прежнее русло. Ситуация в целом стабильная, но жителей приграничного села беспокоит то, что…
По всей длине линии соприкосновения армяно-азербайджанской государственной границы 30 и 31 марта сохранялась стабильная оперативная обстановка, пограничных происшествий не было…
Ширак – область с большими перспективами, у нее есть потенциал, использование которого должно быть приоритетом.
Сегодня, 31 марта, губернатор Ширака Ованес Арутюнян встретился с Чрезвычайным и Полномочным Послом Российской Федерации в Республике Армения Сергеем Копыркиным.…
«Льстить хозяину, чтобы не остаться вне игры на грядущем называемом выборы мероприятии и продолжать наслаждаться хорошо оплачиваемыми, хотя и рабскими, министерско-депутатскими «кайфами»»
Правозащитник Аветик Ишханян написал на своей странице в Facebook: «ЭТОТ ТИП… Обсуждаются как ласкающие слух турок слова секретаря Совбеза личного пользования премьер-министра Армена Григорян,…