Ադրբեջանը բարձրաձայն և ի լուր ամբողջ աշխարհի հատում է թույլատրելիի բոլոր սահմանները. մղձավանջին պետք է վերջ տրվի
Վերլուծաբան Կարեն Բեքարյան սոցցանցի իր էջում գրել է. «Ու՞մ և էլ ինչպե՞ս բացատրենք, որ պետական ինստիտուտների աշխատանքը, անհրաժեշտ պահին՝ անհրաժեշտ…
Հունիսի կեսերին օրական կտրվածքով ունենալու ենք կորոնավիրուսով վարակված հիվանդների տասնյակ մահեր. Ա. Բաբաջանյան
ՀՀ ԱԺ պատգամավոր Արման Բաբաջանյանը սոցցանցի իր էջում գրել է. Այն ինչ տեսա, ինչին առերեսվեցի, լսեցի, զգացի,ապրեցի այսօր Նորքի ինֆեկցիոն…
Իտալիայում 12-ամյա տղան հրաշքով է փրկվել անտառում արջի հետ հանդիպումից հետո
Իտալիայում ընտանեկան զբոսանքը քիչ է մնացել ողբերգական ավարտ ունենա: Այս մասին հայտնում է РИА новости-ն: Աղբյուրը փոխանցում է, որ 12-ամյա…
Դորտմունդի «Բորուսիան» խնդիրներ չունեցավ հետնապահի հետ խաղում՝ 6։1
Գերմանիայի առաջնության 29-րդ տուրում Դորտմունդի «Բորուսիան» հյուրընկալվեց «Պադերբորնին» եւ առավելության հասավ 6։1 հաշվով։ Հեթ-տրիկի հեղինակ դարձավ անգլիացի կիսապաշտպան Ջեյդոն Սանչոն,…
Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Արթուր Միրանյանը հեռացել է Փյունիկից
Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Արթուր Միրանյանը հեռացել է «Փյունիկից»։ Ակումբի պաշտոնական կայքը հայտնում է, որ լրացել է ֆուտբոլիստի պայմանագրի ժամկետը։ Արթուր…
ԱՄԷ-ում գտնվող ՀՀ քաղաքացիները կարող են վերադառնալ հայրենիք
Արաբական Միացյալ Էմիրություններում ՀՀ դեսպանությունը հայտնում է. «Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. հունիսի 5-ին ժ. 11.00 FlyDubai ավիաընկերության կողմից իրականացվելու է…
«Ձեր իշխանությունը մինչ օրս չի բացահայտել այդ հանցագործությունն ու խայտառակությունը». Նորայր Նորիկյան
Փաստաբան Նորայր Նորիկյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Միքայել Մինասյանի կողմից երեկ հրապարակված «փաստերին» ի պաշտոնե կարող են տիրապետել մի քանի սուբյեկտներ՝…
Գյումրիում մի խումբ թափառող շներ հարձակվել են 2.5 տարեկան երեխայի վրա. փոքրիկը գտնվում է վերակենդանացման բաժանմունքում
Գյումրիում մի խումբ թափառող շներ հարձակվել են 2.5 տարեկան երեխայի վրա՝ նրան բազմաթիվ վնասվածքներ պատճառել։ Երեխային բազմակի կծած վերքերով տեղափոխել…
Գերմանիայի առաջնություն. «Պադերբորն»-«Բորուսիա». ուղիղ միացում
Գերմանիայի առաջնության 29-րդ տուրում «Պադերբորնը» սեփական հարկի տակ ընդունում է Դորտմունդի «Բորուսիային»: Հանդիպման ուղիղ ընթացքը՝ այստեղ:

Члены экипажа Crew Dragon успешно перешли на борт МКС
Члены экипажа корабля Crew Dragon компании SpaceX астронавты Даглас Хёрли и Роберт Бенкен в воскресенье успешно перешли на борт Международной…
Граждане Армении смогут вернуться на Родину из Минска и Минвод
Комитет гражданской авиации сообщил о намеченных на 1 и 2 июня авиарейсах в Армению. «Авиакомпания «Белавиа» 1 июня осуществит рейс…
Ученые предупредили об угрозе нового «апокалиптического» вируса
Американский ученый Майкл Грегер заявил, что миру грозит новый «апокалиптический» вирус — зоонозы, которые передаются от животного к человеку. Об…
В Гюмри бродячие собаки набросились на ребенка, малыш в реанимации
В Гюмри бродячие собаки набросились на ребенка 2,5 лет. Малыш получил серьезные травмы, ему уже сделали две операции. Об этом…
Что из себя представляет половое воспитание 6-12-летних детей в Европе, нашему сообществу известно. Председатель Палаты адвокатов РА Ара Зограбян
Председатель Палаты адвокатов РА Ара Зограбян обратился к комментарию министра образования и науки Араика Арутюняна Лансаротской конвенции. «Здравствуйте уважаемые соотечественники.…
Легкие случаи коронавируса в Армении лечат на дому. Эксперт назвал опасные симптомы, требующие экстренной госпитализации
Министр здравоохранения Армении Арсен Торосян поделился видео Общественного телевидения Армении, в котором эксперт объясняет, где грань между легким и тяжелым…
Криштиану Роналду восхитил фанатов совершенством
Португальский нападающий итальянского «Ювентуса» Криштиану Роналду восхитил подписчиков видео с тренировки, которое опубликовал на своей странице в Instagram. На видео…
В России прокомментировали приглашение Трампа на саммит G7
В Совете Федерации прокомментировали желание президента США Дональда Трампа отложить саммит G7 до сентября 2020 года и пригласить на него Россию. По мнению сенатора…
Коронавирус в мире: у принца Бельгии диагностирован Covid-19, английский футбол возвращается. BBC
В то время как европейские страны постепенно ослабляют карантинные ограничения, из Бельгии пришла новость о том, что коронавирусом заболел принц…
В Ширакской области увеличивается число противоградных установок
В результате субвенционной программы в рамках сотрудничества правительство-община в селе Айкаван Ширакской области были установлены противоградовые станции. Как передает Арменпресс, об…