Ստեփանակերտի 20 առևտրային օբյեկտներում արձանագրվել է 8 ապրանքատեսակի գնի փոփոխություն
Ստեփանակերտ քաղաքում գործող 20 առևտրային օբյեկտներում արձանագրվել է 8 ապրանքատեսակի միջին գնի փոփոխություն՝ 5 գնաճ, 3 գնանկում: Այս մասին տեղեկանում…
Դանակահարություն Երևանի «Զատիկ» երեխաների աջակցության կենտրոնում. անչափահաս տղան ծայրահեղ ծանր ախտորոշմամբ տեղափոխվել է հիվանդանոց
Այսօր՝ մայիսի 1-ին, դանակահարություն է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 18:15-ի սահմաններում ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության օպերատիվ կառավարման կենտրոն ահազանգ է…
Արտակարգ դեպք Երևանում. տղամարդն անցել է «Հաղթանակ» կամրջի վտանգավոր եզրագիծն ու սպառնում է ցած նետվել
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ քիչ առաջ արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Երևանում: Արտակարգ իրավիճակների նախարարության փրկարար ծառայության հրշեջ-փրկարարները՝ փրկարար հոգեբանի գլխավորությամբ, քաղաքացիների…
ՌԴ շինարարության նախարար Վլադիմիր Յակուշեւը եւ նրա տեղակալը վարակվել են կորոնավիրուսով
ՌԴ շինարարության նախարար Վլադիմիր Յակուշեւը եւ նրա տեղակալ Դմիտրի Վոլկովը վարակվել են կորոնավիրուսով: «Բուժում կանցնեմ քաղաքային հիվանդանոցներից մեկում՝ բժիշկների հսկողության…
«Ամենաբարդն այն է, որ 35 օր է դստերս չեմ տեսել, բայց չեմ կարողանում անգամ գնալ հեռվից տեսնել նրան, որովհետև վստահ չեմ, որ կկարողանամ ինձ զսպել»
Վլադիմիր Ծուղունյանը բժիշկ-թերապևտ է։ Մեկ ամսից ավելի «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոցում գործընկերների հետ առաջնագծում է. պայքարում են կորոնավիրուսի համավարակի դեմ։…
Հրդեհի հետեւանքով այրվածքներ ստացած 1,4 տարեկան փոքրիկը հիվանդասենյակ է տեղափոխվել. ընտանիքը մնացել է դրսում
Չարենցավանում ապրիլի 27-ին բնակարանի հրդեհի հետեւանքով 1,4 տարեկան փոքրիկը վերակենդանացման բաժանմունքից տեղափոխվել է հիվանդասենյակ։ NEWS.am-ին հայտնեց երեխայի մայրը՝ Ծովինար Սաֆարյանը: «Այրվածքներից…
Գավառում տեղի ունեցած միջադեպերի գործով մեղադրանք է առաջադրվել 15 անձի
ՀՀ քննչական կոմիտեի հատկապես կարևոր գործերի քննության գլխավոր վարչությունում՝ Գավառում երկու անձի սպանության և չորս անձի հրազենային մարմնական վնասվածքներ պատճառելու,…
ԱՊԼ բոլոր ակումբները կողմ են ընթացիկ մրցաշրջանն ավարտին հասցնելու գաղափարին
Այսօր՝ մայիսի 1-ին, օնլայն քննարկում է տեղի ունեցել Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի ակումբների միջև, որտեղ քննարկվել է դադարեցված առաջնությանը վերաբերող հարցերը:…
Կովսականի անցակետը կվերաբացվի մայիսի 2-ին. Արցախի տեղեկատվական շտաբ
Կովսականի անցակետը կվերաբացվի մայիսի 2-ին, առավոտյան ժամը 09։00-ին։ Այս մասին հայտնում է Արցախի տեղեկատվական շտաբը։ Այս անցակետում կգործի մնացած 3…
Բակո Սահակյանն այցելել է Մարտունու շրջան եւ ծանոթացել գյուղատնտեսական աշխատանքների ընթացքին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 1-ին այցելել է Մարտունու շրջան եւ ծանոթացել այնտեղ տարվող գյուղատնտեսական աշխատանքների ընթացքին։ Բակո Սահակյանը համապատասխան…

«Сложнее всего, что я уже 35 дней не видел своей дочери, но не могу даже пойти и посмотреть на нее издали, потому что не уверен, что смогу сдержаться»
Владимир Цугунян – врач-терапевт. Он уже более месяца вместе со своими коллегами борется с коронавирусом на передовой линии в клинической…
Владимир Якушев госпитализирован с коронавирусом
Глава Минстроя Владимир Якушев и его заместитель Дмитрий Волков заразились коронавирусом, сообщила в пятницу пресс-служба Минстроя. «Буду проходить лечение под…
Трамп настаивает на лабораторном происхождении Covid-19. Разведка США это не подтверждает. BBC
Президент США Дональд Трамп, похоже, наступил на ногу собственным разведслужбам, дав понять, что ему были представлены доказательства происхождения коронавируса в…
Бако Саакян посетил Мартунинский район и ознакомился с ходом проводимых там сельскохозяйственных работ
1 мая Президент Республики Арцах Бако Саакян посетил Мартунинский район и ознакомился с ходом проводимых там сельскохозяйственных работ. Глава государства дал…
В Минздраве Армении представили новые подробности о скончавшейся от коронавируса 27-летней пациентке
Пресс-секретарь Министерства здравоохранения Армении Алина Никогосян представила подробности относительно состояния здоровья пациентки, скончавшейся от коронавируса. Как сообщал ранее Минздрав, скончавшейся…
«Когда делаются заявления о том, кто кому принадлежит, кто с чьих рук кормится, должно быть дано объяснение, иначе это проявление хулиганского поведения», — правозащитница Н. Карапетянц
«После заявлений премьер-министра мы ждали конкретных действий, а их отсутствие делает заявления премьер-министра несерьезными». Подобное мнение в беседе с телекомпанией…
Познер прокомментировал версию об инсценировке заражения Мишустина
Российский журналист Владимир Познер прокомментировал версию об инсценировке заражения премьер-министра Михаила Мишустина коронавирусом. Его слова приводятся на сайте «Познер Online». По мнению телеведущего, политик действительно заболел…
Сотни россиян не могут вернуться на родину из Аргентины. Самолетов раньше сентября не ждут
Несколько сотен граждан России находятся в странах Южной Америки без малейшей возможности покинуть их — из-за карантина. Аргентина, где сейчас…
Бассейн на кухне, футбольное поле в прихожей: как спортсмены тренируются на карантине
В условиях карантина и пандемии профессиональные спортсмены вынуждены поддерживать форму дома, а не в спортзалах и на стадионах. Ограничения в…
Джо Байден опережает Трампа. Хотя его тоже обвинили в сексуальных домогательствах
Дональд Трамп в ярости грозил подать в суд на главу своего предвыборного штаба. На мрачном фоне эпидемии коронавируса рейтинги главы…