Քաղաքացուն ուղարկել եմ դեղատուն, ասել է՝ ավելին կվճարեմ եւ 30 հատ դիմակ է գնել. Նաիրա Զոհրաբյան
Կենտրոնում մարդիկ սրճարաններում նստած նարգիլե են ծխում, վայելում են կյանքը, այդ մարդկանց ինչ-որ մեկը պիտի բացատրի, որ կա հստակ պահանջներ,…
Շիրակի բժիշկն օգնում է կորոնավիրուսի պատճառով մեկուսացված քաղաքացիներին
Բարձրագույն խմբում հանդես եկող Գյումրու «Շիրակի» բժիշկ Գրիգոր Սարգսյանն այս օրերին գտնվում է Ծաղկաձորի «Golden Palace» հյուրանոցում, որտեղ բժշկական օգնություն…
Հայաստանում իրականացվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 694 հետազոտություն, որից 45-ը՝ դրական արդյունքով
Մարտի 16-ի, ժամը 22:00-ի դրությամբ Հայաստանում իրականացվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 694 հետազոտություն, որից 45-ը՝ դրական արդյունքով։ Նրանցից ոմանք արդեն իսկ…
Արսեն Թորոսյանը հայտնեց հաստատված 15 նոր դեպքի մասին
Ունենք ևս 15 հաստատված դեպք, որոնցից ոմանք արդեն իսկ մեկուսացված են եղել, իսկ մյուսների շփման շրջանակը պարզվում է: Հանրագումարով, այս…
Տիգրան Բարսեղյանը՝ տուրի խորհրդանշական հավաքականում
«Աստանայի» հարձակվող Տիգրան Բարսեղյանը Sports.kz-ի վարկածով ընդգրկվել է ֆուտբոլի Ղազախստանի առաջնության երրորդ տուրի խորհրդանշական հավաքականում։ Բարսեղյանի մասին ղազախական կայքը գրել…
Ծեծկռտուք Երևանի «Սեյ Չիզ» ՍՊԸ-ի սրճարանի մոտ. «կարմիր բերետները» ոստիկանություն են հրավիրել ՍՊԸ-ի մարկետինգի տնօրենին, հիմնադիր տնօրենին և խոհարարին
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ ոստիկանության կենտրոնական բաժնի հետաքննչական բաժանմունքում նյութեր են նախապատրաստվում երեկ՝ մարտի 15-ին, Երևանում տեղի ունեցած ծեծկռտուքի փաստով: Ժամը 18:40-ի…
Սահմանապահ ծառայությունը թույլատրեց Ռուբեն Հայրապետյանի ելքը ՀՀ-ից. փաստաբան
ՀՖՖ նախկին նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանին Սահմանապահ ծառայությունը թույլատրեց դուրս գալ ՀՀ-ից։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է նրա փաստաբան…
Նիկոլ Փաշինյանի ելույթը ԱԺ-ում՝ «Հայաստանի Հանրապետությունում արտակարգ դրություն հաստատելու մասին» որոշման նախագծի քննարկմանը
Ազգային ժողովի մեծարգո նախագահ, Հարգելի պատգամավորներ, Քիչ առաջ կառավարությունը որոշում կայացրեց՝ ժամը 18։30-ից Հայաստանի Հանրապետությունում սահմանել արտակարգ դրություն։ Արտակարգ դրությունը…
Առողջապահության նախարարությունը հավաքագրում է կամավորների
ՀՀ առողջապահության նախարարությունը հայտարարություն է տարածել, որում նշված է. Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ պայմանավորված` առողջապահության նախարարությունը տարատեսակ միջոցառումներ իրականացնելու նպատակով հավաքագրում է…

В Армении было проведено 694 исследования на наличие коронавируса, из которых 45 были положительными
По состоянию на 16 марта 22:00 в Армении было проведено 694 исследования на наличие коронавируса, 45 из которых показали положительный…
Арсен Торосян сообщил еще о новых 15 случаях
У нас есть еще 15 подтвержденных случаев, некоторые из них уже были изолированы, степень их контакта с другими выясняется. В…
Минздрав набирает волонтеров
Министерство здравоохранения Армении опубликовало объявление, которое гласит: министерство здравоохранения набирает волонтеров для проведения различных мероприятий в связи с распространением коронавируса.…
«Пограничная служба разрешила Рубену Айрапетяну покинуть Армению», — адвокат
Пограничная служба разрешила экс-президенту ФФА Рубену Айрапетяну покинуть Армению. Об этом на своей странице в Facebook написал его адвокат Амрам…
В настоящее время есть 15 резервных/ аппаратов искусственной вентиляции легких, специально предназначенных для потенциальных пациентов инфицированных коронавирусом
Министр здравоохранения РА Арсен Торосян написал на своей странице в Facebook: «В ответ на прозвучавшее в НС замечание о наличии…
Коронавирус: как защитить свою психику в условиях пандемии
Вот уже долгое время из-за эпидемии коронавируса в мире царит неопределенность, новости о последствиях этой напасти кажутся бесконечными. Сложившаяся ситуация…
Пашинян назвал новые сроки проведения конституционного референдума
Конституционный референдум не может быть проведен в чрезвычайном положении. Премьер-министр Никол Пашинян сказал об этом в ответ на вопрос депутата…
«Наибольший риск связан с инфицированным работником одного из цехов Еревана», — Н. Пашинян
Круг контактов инфицированного новым типом коронавируса работника одного из цехов Еревана уже разработана и выявлен, заявил премьер-министр Армении Никол Пашинян…
В Москве запретили мероприятия численностью более 50 человек. Школы закроют
Мэр Москвы Сергей Собянин подписал указ о временном запрете на проведение в городе любых массовых мероприятий, а также досуговых мероприятий,…