Փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ Արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 26-ին՝ ժամը 23:15-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում կան փակ և…
Հռոմեական դերբին խաղաղ ավարտ ունեցավ. Մխիթարյանը հայտավորված չէր
Իտալական Ա սերիայի 21-րդ տուրում Հռոմի առաջատար թիմերի՝ «Ռոմայի» և «Լացիոյի» դիմակայությունն էր: Խաղն ավարտվեց ոչ-ոքի՝ 1:1: Խաղի 26-րդ րոպեին…
Երևանում թալանել ու կողոպտել են «գոլդ» համարանիշներով թանկարժեք ավտոմեքենաներ
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով, երեկ՝ հունվարի 25-ին և այսօր՝ հունվարի 26-ին, Երևանում թալանել են մի քանի «գոլդ» համարանիշներով թանկարժեք ավտոմեքենաներ: Երեկ՝ հունվարի…
«Կարևոր է, որ հանձնաժողովը հետագայում չքաղաքականացվի, այդ դեպքում հնարավոր կլինի շտկել Ապրիլյան պատերազմի սխալներն ու բացթողումները»
«Ես դժվարանում եմ ասել, թե նոր սպառազինության ձեռքբերումով ինչ խնդիրներ կլուծվեն, բայց մի բանում վստահ եմ՝ հայրենիքի սահմանների պաշտպանության ամրությունն…
Խոշոր ավտովթար Լոռու մարզում. բախվել են Wolksvagen-ը, ВАЗ-2115-ը և Opel-ը. վերջինս կողաշրջվել է, կան վիրավորներ
Այսօր՝ հունվարի 26-ին, խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Լոռու մարզում: Ժամը 18:30-ի սահմաններում Ստեփանավան-Վանաձոր ավտոճանապարհին՝ Ամրակից գյուղի վարչական տարածքում, բախվել…
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Հնդկաստանի Հանրապետության ազգային տոնին նվիրված միջոցառմանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Հնդկաստանի Հանրապետության ազգային տոնի՝ Հանրապետության օրվա 70-ամյա հոբելյանին նվիրված միջոցառմանը: Միջոցառման շրջանակներում փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը…
Անգլիական երկու ակումբներ պայքարում են Խամեսին գնելու համար
Մադրիդի «Ռեալի» կիսապաշտպան Խամես Ռոդրիգեսը կարիերան կարող է շարունակել Անգլիայի Պրեմիեր լիգայում։ Ինչպես տեղեկացնում է The Sun-ը, կոլումբիացի ֆուտբոլիստի ծառայություններով…
«Կարո՞ղ է մի օր մեղադրվեմ գումարով Թավշյա հեղափոխությանը մասնակցելու մեջ». Շ. Հարությունյան
Շանթ Հարությունյանի որդի, Ազգային միացյալ նախաձեռնության նախագահ Շահեն Հարությունյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Մի «կոմպրոմանտ » էլ ինձնից… Հրայր Թովմասյանի…
Հրդեհ տան տանիքում. փրկարարները դեպքի վայրում են
Հունվարի 26-ին, ժամը 19:37-ին 911 ահազանգման կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Կոտայքի մարզի Ջրվեժ գյուղի ամառանոցների 3-րդ թաղամասում հրդեհ է…
ԱԳՆ-ն կոչ է անում Չինաստանում գտնվող ՀՀ քաղաքացիներին իրենց հեռախոսահամարները և բնակության հասցեները ուղարկել ՀՀ դեսպանության էլեկտրոնային հասցեին
ՀՀ ԱԳՆ-ն տեղեկացնում է, որ Չինաստանում ՀՀ դեսպանության կողմից շարունակ քայլեր են ձեռնարկվում Չինաստանի տարածքում գտնվող ՀՀ քաղաքացիների հետ անմիջական…

Закрытые и труднопроходимые автодороги Министерство по ЧС РА сообщает, что 26-го января по положению на 23:15 часов в Армении есть…
Миссия ООН: поставки вооружений в Ливию продолжаются
Миссия ООН по оказанию поддержке Ливии (UNSMIL) заявила о продолжающихся поставках вооружёний в Ливию, несмотря на достигнутое в Берлине 19…
Объявленные персонами нон грата российские дипломаты покинули Болгарию
Два дипломата, объявленных Болгарией персонами нон грата, уехали из страны, сообщил РИА Новости представитель посольства России в Софии. «Сегодня они покинули страну», — сказал…
«Главное, чтобы Комиссия в дальнейшем не ополитизировалась, в этом случае будет возможно исправить ошибки и упущения Апрельской войны»
«Я затрудняюсь сказать, какие проблемы будут решены с приобретением нового оружия, но уверен в одном: степень защищенности границ Родины зависит,…
Израильтянка, осужденная в России на 7,5 лет за наркотики, попросила помилования у Путина
Гражданка Израиля Наама Иссахар обратилась к президенту России Владимиру Путину с просьбой о помиловании. В октябре 2019 года российский суд…
«Завтра же прогнать ее!» Обнародована запись, на которой Трамп приказал уволить посла на Украине Мари Йованович
В 2018 году Дональд Трамп распорядился уволить посла США на Украине Мари Йованович, следует из видеозаписи, сделанной во время обеда…
«Я в шоке поле того, как узнал цену ручки»
Премьер-министр РА Никол Пашинян разместил еще один пост на своей странице в социальной сети, отметив: «Я в шоке поле того, как…
В Санкт-Петербурге задержали участников одиночных пикетов против изменения Конституции 1 час назад Настоящее Время
Полиция на короткое время задержала нескольких участников одиночных пикетов, которые выступали против изменения Конституции. Среди задержанных – координатор «Левого фронта»…
«Это ручка Грайра Товмасяна. Я долго думал, выбросить ее в мусор или нет»
Премьер-министр РА Никол Пашинян написал на своей странице в социальной сети: «Это ручка Грайра Товмасяна. Я долго думал, выбросить ее…
Армения запретила ввоз животноводческой продукции из Китая
Армения запретила ввоз в страну животноводческой продукции из Китая в связи с распространением нового типа коронавируса, сообщили в воскресенье в…