Միլիարդատերը աղջիկ է փնտրում՝ նրա հետ մինչև Լուսին թռչելու համար, բայց ինքնակենսագրությունները պետք է ուղարկվեն մինչև հունվարի 17-ը
Ճապոնիայից հանճարեղ, միլիարդատեր, փլեյբոյ և ֆիլանտրոպ Յուսակու Մայեձավան Twitter- ում հայտարարել իր կյանքի ուղեկցուհու «պաշտոնի» համար դիմումների ընդունման մասին: Նաև…
Օգտակար խորհուրդներ. այս միջոցը կօգնի ազատվել գաստրիտից
Անորակ սնունդը եւ ջուրը, դիսբակտերիոզը, ալկոհոլի չարաշահումը, հակաբորբոքային դեղորայքները, ծխելը, սթրեսը, նեւրոզը կարող են հանգեցնել գաստրիտի առաջացմանը: Այդ հիվանդությունը բնութագրվում…
Փրկարարները դուրս են բերել շանը ջրանցքից
Հունվարի 15-ին, ժամը 17:22-ին «911» ծառայություն տեղեկություն է հաղորդվել, որ Կոտայքի մարզի Եղվարդ քաղաքի Նատի թաղամասի Այգեգործական թիվ 2 տան հետնամասում՝…
Կրակոց Արմավիրի մարզում. Մեծամորում գործող «Լիդեր» մարզասրահի դիմաց հնչել են կրակոցներ. դեպքի վայր է ժամանել մարզի ոստիկանապետը
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ այսօր՝ հունվարի 15-ին, կրակոց է հնչել Արմավիրի մարզում։ Ժամը 15։00-ի սահմաններում ոստիկանության Մեծամորի բաժին ահազանգ է հնչել, որ…
7 տարի երեխայի մահն էր սգում, կոնֆետ տանում գերեզմանին. ապօրինի որդեգրման հերթական դեպքը
Ծնողներին ասել են, որ իրենց երեխան Բելգիայից Հայաստան է բերվել։ Հիմա սպասում են՝ թղթաբանական բոլոր հարցերը լուծվեն, որ բալիկը տուն…
Ավստրալիային ոչ պակաս, քան մեկ դար կպահանջվի հրդեհներից հետո վերականգնվելու համար
Այդ մասին հունվարի 15-ին հայտնել են բրիտանական ԶԼՄ-ները: Հրշեջ ծառայության տվյալներով, հենց այդքան ժամանակ կպահանջվի, որպեսզի Ավստրալիան վերադառնա այն վիճակին, որում…
Դա խայտառակ PR էր թե՛ Քննչական կոմիտեի, թե՛ վարչապետի համար. Լարիսա Ալավերդյան
ՀՀ առաջին ՄԻՊ Լարիսա Ալավերդյանը գտնում է, որ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի՝ ՔԿ-ում տեղի ունեցած հարցաքննությունը PR քայլ էր, այն…
Արաքս Մանսուրյանին ՀՀ քաղաքացիություն է շնորհվել
Օպերային երգչուհի Արաքս Մանսուրյանին Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացիություն է շնորհվել: Այդ մասին Ֆեյսբուքի իր էջի միջոցով տեղեկացրել է ՀՀ ոստիկանության անձնագրային և վիզաների…
Դանակով բանկ մտած քաղաքացու նկատմամբ ոստիկանը կիրառել է ձեռնամարտի հնարք. Ոստիկանության տեսանյութը
Հունվարի 14-ի առավոտյան ոստիկանության Տաշիրի բաժնում հաղորդում ստացվեց, որ «Արդշինբանկի» մասնաճյուղում ավազակային հարձակում է կատարվել եւ մասնաճյուղում պահպանություն իրականացնող ոստիկանության…

Насколько интересен исторический слой под Площадью Республики в Ереване и как его открыть — мнение
Открытие археологического слоя под Площадью Республики в центре Еревана должно осуществляться без нарушения целостности историко-культурного ансамбля. Об этом заявил на…
Кадыров неожиданно заболел и назначил вместо себя исполняющего обязанности
На сайте главы Чечни и правительства республики появился документ за подписью Рамзана Кадырова, которым он возложил обязанности первого лица на председателя правительства…
Скандал из-за хиджаба: арбитр по шахматам решила не возвращаться в Иран
Для 32-летней иранки, международного арбитра Шохре Байат, чемпионат мира по шахматам среди женщин должен был стать важным событием в карьере.…
Эрдоган и высшее руководство Турции обсудили борьбу с признанием Геноцида армян
Под председательством президента Турции Реджепа Тайипа Эрдогана состоялось заседание Высшего совещательного органа при аппарате президента, в ходе которого были обсуждены…
Путин предложил главе ФНС Михаилу Мишустину пост премьера
Владимир Путин предложил кандидатуру главы Федеральной налоговой службы Михаила Мишустина на должность премьер-министра, сообщает пресс-служба Кремля. «Президент Владимир Путин провел рабочую встречу с…
Манвела Григоряна перевели в реанимацию
Бывшего депутата Национального собрания Республики Армения Манвела Григоряна вкрайне тяжелом состоянии доставили в реанимационное отделение медицинского центра “Наири”. Адвокат Манвела Григоряна Левон Багдасарян заявил, что врачи…
Будет проведено внеочередное судебное заседание по вопросу ухудшения здоровья Манвела Григоряна
Сегодня, в 18:00, по инициативе прокуратуры было приглашено внеочередное судебное заседание для того, чтобы обсудить целесообразность изменения меры пресечения Манвелу…
Правительство России уходит в отставку
Дмитрий Медведев после послания президента Федеральному собранию заявил, что правительство в полном составе уходит в отставку. «Владимир Владимирович <…> обозначил…
«Желаю Стёпе Сафаряну только успехов». Коммандос приостановит членство в Общественном Совете
Герой Арцаха генерал-майор Аркадий Тер-Тадевосян (Коммандос) намерен в ближайшее время приостановить свое членство в Общественном совете. «Честно говоря, мне не…
Путин предложил внести поправки в Конституцию и вынести их на референдум
Президент России Владимир Путин в ходе послания Федеральному собранию предложил вынести на обсуждение поправки в Конституцию. В частности, президент предложил: установить приоритет…