Իտալացին զվարճալի տրոլինգ է անում աստղերին. Քիմ Քարդաշյանը եւս հայտնվել է նրա թիրախում
Համացանցի օգտատերերը սիրում են հայտնիներին եւ հեգնաբանությունը նրանց նկատմամբ: Իտալացի երգիծաբան Էմանուել Ֆերարին, ով ավելի շատ հայտնի է որպես Emi’s…
ԱԱԾ-ում Հոկտեմբերի 27-ի գործից անջատված մասի քննության դեմ բողոք կներկայացվի. «Գործը տապալելու հարցում արդեն կա ԱԱԾ ձեռագիրը». forrights.am
Հոկտեմբերի 27-ի գործով բեկումնային որոշում կայացնելուց և գործից անջատված մասի 15 տարվա վաղեմության կարճման որոշումը վերացնելուց հետո ՀՀ դատախազությունն այն…
Ավտովթար Երևանում. BMW X5-ի վարորդը բախվել է բետոնե եզրաքարերին, այնուհետև էլեկտրասյանը. կան վիրավորներ
Այսօր՝ դեկտեմբերի 28-ին, խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 21:00-ի սահմաններում BMW-X5 մակնիշի 02 AA 013 համարանիշի ավտոմեքենայի վարորդը…
Միլանը Իբրայից հետո ևս երկու ֆուտբոլիստ է ցանկանում գնել
«Միլանը» ձմեռային տրանսֆերային պատուհանի ընթացքում մտադիր է Զլատան Իբրահիմովիչից բացի ևս երկու ֆուտբոլիստի ձեռք բերել։ Ինչպես տեղեկացնում է Tuttosport-ը, «ռոսոներիները»…
Ինչպես երիտասարդների մեծ սիրո շնորհիվ ստեղծվեց իտալական հայտնի պանետտոնե հացը
Իտալական պանետտոնե հացը հայտնի է նաեւ որպես Panettone di Milano եւ իտալական սուրբծննդյան հաց: Համեղ այդ մթերքի հայրենիքը Միլանն է:…
«Այնքան քննարկված ամանորյա նոր երգը». Ն. Փաշինյան
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը սոցցանցի իր էջում տեղադրել է տեսահոլովակ՝ կից գրությամբ. «Ահավասիկ՝ այնքան քննարկված ամանորյա նոր երգը»: Նշենք, որ…
«Ամենամեծ խնդիրը, որ այսօր մեր երկրում կա, դա ատելության գերդոզայի գեներացումն է». Ն. Զոհրաբյան
ՀՀ ԱԺ մարդու իրավունքների և հանրային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Նաիրա Զոհրաբյանը ԳԱԼԱ-ին տված հարցազրույցում ամփոփել է 2019 թվականին օրենսդիր…
ԱՊԼ․ Էվերթոնը հաղթեց Նյուքասլին, Ուոթֆորդը խոշոր հաշվով առավելության հասավ Ասթոն Վիլայի նկատմամբ
Անգլիայի Պրեմիեր լիգայում շարունակվում է Boxing Days-ը։ Այսօր մեկնարկել է 20-րդ տուրը։ «Էվերթոնը» Կառլո Անչելոտիի գլխավորությամբ երկրորդ անընդմեջ հաղթանակը տարավ։…
Խոշոր ավտովթար Արագածոտնի մարզում. 23-ամյա վարորդը Opel-ով բախվել է քարերին ու գլխիվայր շրջվել. կա վիրավոր
Խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Արագածոտնի մարզում: Կոշ գյուղի բնակիչ, 23-ամյա Սևակ Մնացականյանը՝ իր վարած Opel մակնիշի 35 ՍT 468…
8-ամյա տղան հրաշքով հաղթահարել է գլխուղեղի 4-րդ աստիճանի քաղցկեղը
8-ամյա ամերիկացի Քեմերոն Սքոթն ապացուցել է, որ բժշկության մեջ էլ են հրաշքներ լինում: Նա հաղթահարել է գլխուղեղի 4-րդ աստիճանի քաղցկեղը՝…

Цель правительства — формирование механизмов прогрессивного налогообложения недвижимости: премьер
Премьер-министр Никол Пашинян провел в правительстве совещание, во время которого был обсужден ход реформ в системе налога на имущество. Как…
Итальянец троллит звёзд, пытаясь воссоздать их фотографии при помощи подручных средств
Интернет любит знаменитостей и иронию, и поэтому издевательства над знаменитостями в Интернете стали огромной тенденцией. Некоторые из бюджетных гуру косплея никогда не перестают развлекать…
Президент Армении Армен Саркисян прооперирован
Находящийся за рубежом президент Армении Армен Саркисян подвергся оперативному вмешательству. В ближайшие дни он будет в стадии выздоровления. Об этом Арменпресс сообщили…
Как любовь привела к созданию итальянского хлеба панеттоне
Итальянский хлеб панеттоне также известен как Panettone di Milano и итальянский рождественский хлеб. Свое происхождение он ведет из Милана, Италия.…
Женщины-езидки: государство должно обеспечить их право на образование
Езиды — это народ, исповедующий особую религию — Шарфадин или Езидизм (синкретическая религия). Езидизм сочетает элементы зороастризма, христианства, иудаизма и…
«Парадокс или подсознательная выдача самих себя?»
Пресс-секретарь первого президента Армении Левона Тер-Петросяна Арман Мусинян написал на своей странице в социальной сети: «Парадокс или подсознательная выдача самих себя?… Сторонники…
8-летний мальчик победил рак головного мозга на четвёртой стадии
8-летний американец Кэмерон Скотт доказал, что в медицине тоже бывают чудеса, поборов рак мозга в 4-й стадии через год после получения диагноза.…
Обмен пленными в Донбассе назначен на 29 декабря. На Украине его ждут и боятся
Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что обмен пленными в Донбассе должен состояться в воскресенье 29 декабря. «Обмен должен быть завтра.…
В Казахстане – день траура по погибшим в авиакатастрофе
28 декабря в Казахстане объявлено днем траура по погибшим в авиакатастрофе в Алматы. В пятницу в результате крушения пассажирского самолета авиакомпании…
Почему гости, посетившие Гюмри, с первого взгляда влюбляются в этот город
В постреволюционной Армении туристический поток в Гюмри беспрецедентно вырос. Этому способствовали как дорожно-строительные работы, так и частые визиты государственных должностных…