Կալանավորին ծեծելու և խոշտանգելու մեջ մեղադրվող անձն արդարացվեց. forrights.am
«Նուբարաշեն» քրեակատարողական հիմնարկում 30-ամյա Արմեն Աղաջանյանին խոշտանգելու և պաշտոնեական լիազորությւոնները չարաշահելու մեջ մեղադրվող Արմեն Հովհաննիսյանն արդարացվեց ու հենց դատարանի դահլիճից…
Թրամփը տարօրինակ լուսանկար է հրապարակել՝ «Ռոկկի» ֆիլմի գլխավոր հերոսի կերպարով
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը Twitter-ի իր էջում տարօրինակ լուսանկար է հրապարակել, որում նա ներկայացված է «Ռոկկի» ֆիլմի գլխավոր հերոսի կերպարով:…
Երեւանի շենքերից մեկի մոտակայքում գտնվող նկուղային տարածքում հայտնաբերվել է «Ֆ-1» տեսակի նռնակ
Նոյեմբերի 27-ին, ժամը 15:09-ին «911» ծառայություն ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Հայկ Հովսեփյան փողոցի թիվ 9 շենքի բնակարաններից մեկում՝ արկղի…
Աշխարհի առաջին սմարթֆոնը, տոստերը, փոշեկուլը… ամեն օր մեզ ուղեկցող սարքերի նախատիպերը
Իրերը, որոնք դարձել են մեր առօրյա կյանքի անբաժանելի մասը, մշտապես նորացվում են, եւ յուրաքանչյուր նոր մոդելի թողարկումով ավելի ու ավելի…
«Իրավապահներն արդեն անցկացրել են ավելի քան 25 խուզարկություն». Մ. Մինասյանը կրկին արձագանքել է
Այսօր առավոտյան 8-ից արդեն որերորդ անգամ խուզարկել են ինձ հետ իրենց կարծիքով «առնչություն ունեցող» անձանց բնակարանները։ Խուզարկված բնակարանների քանակը մեկ…
Սարգիս Ադամյանը վերադարձել է ընդհանուր խմբի մարզումներին
Վնասվածքից ապաքինված Սարգիս Ադամյանը վերադարձել է մարզումներին և պարապմունք անցկացրել ընդհանուր խմբի հետ, տեղեկանում ենք ակումբի ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջից: Հայաստանի…
Վրաերթ Բաղրամյան պողոտայում. տուժածը տեղափոխվել է հիվանդանոց
Նոյեմբերի 27-ին, ժամը 15:26-ին «911» ծառայություն ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Բաղրամյան պողոտայի թիվ 22ա շենքի մոտակայքում քաղաքացին վրաերթի է…
Ֆելիքս Ցոլակյանն այցելել է Երևան քաղաքում գտնվող հրշեջ-փրկարարական ջոկատներ
Նոյեմբերի 27-ին ԱԻ նախարար Ֆելիքս Ցոլակյանն այցելել է Երևան քաղաքում գտնվող թվով 7 հրշեջ-փրկարարական ջոկատներ: Այցի ընթացքում նախարարին ուղեկցում էին…
Նոր մանրամասներ՝ Լոռու մարզում 3 հոգու կյանք խլած ողբերգական ավտովթարից. պարզվել է մահացածների ինքնությունը
Հայաստանի քննչական կոմիտեի Լոռու մարզային քննչական վարչության և նույն վարչության Թումանյանի քննչական բաժնի քննիչները ոստիկանության Լոռու մարզային վարչության և նույն…
Էրեբունու քրեական հետախույզները գողություններ են բացահայտել, այդ թվում՝ «Հայփոստի» մասնաճյուղից կատարված
Նոյեմբերի 20-ին ոստիկանության Էրեբունու բաժնում գողության 4 դեպք արձանագրվեց։ Մի դեպքում տեխնիկական միջոցների գործադրմամբ բացել էին Էրեբունու փողոցում գտնվող «Հայփոստի»…

Трамп опубликовал в Twitter фото в образе главного героя фильма «Рокки»
Президент США Дональд Трамп опубликовал в своем Twitter отредактированное фото, где он изображен в образе главного героя из фильма «Рокки».…
Боже, что это такое?: современные устройства 100 лет назад
Вещи, которые стали частью повседневной жизни, постоянно модернизируются, и с каждой новой моделью все больше удаляются от оригинала. Предлагаю посмотреть…
Турция готова закупать Patriot из США в дополнение к С-400 из РФ
Турция в настоящее время может удовлетворить свои потребности в оружии и боевой технике лишь на 70 процентов, поэтому готова рассматривать…
Археологи нашли в Армении скелет «амазонки»
Как сообщает mediamaks, археологи в Армении обнаружили гробницу, в которой находился скелет женщины, скончавшейся в железном веке. Судя по следам…
Европарламент утвердил новый состав Еврокомиссии
Европейский парламент утвердил новый состав Еврокомиссии под председательством бывшего министра обороны ФРГ Урсулы фон дер Ляйен (Ursula von der Leyen). На пленарном…
«Требование демонтажа памятника Нжде в действительности – требование Сюника»
Политолог Степан Даниелян написал на своей странице в социальной сети: «Алиев прекрасно понимает значение символов. Вообще, государства и нации создаются…
Невероятная история
Все началось в тот момент, когда два фотографа решили поехать на сафари в северной Ботсване… Во время своей поездки они…
Как поступок мальчика изменил жизнь двух человек
Джон Тоу живёт в Найроби. Он был вынужден каждый день бегать среди машин, прося у водителей деньги. Так мальчик добывал…
Меркель пообещала не уходить досрочно с поста канцлера ФРГ
Федеральный канцлер Германии Ангела Меркель (Angela Merkel) призвала к сохранению действующей в настоящее время «большой коалиции» в составе консервативного блока…
Неизвестные напали в Москве на расследователя Руслана Левиева из CIT
Неизвестные напали на расследователя Руслана Левиева из Conflict Intelligence Team (CIT): «Шел утром по дворам домой, постепенно со мной поравнялся…