Սառեցրած կիտրոնի օգտակար հատկությունները
Գրեթե բոլորին հայտնի է, որ կիտրոնաջուրը կարգավորում է մարսողությունը, մաքրում մարսողական համակարգը եւ բարձրացնում իմունիտետը: Սակայն կիտրոնը կարող է կանխել…
«Դուք երեխա կունենաք»․ Այս նախադասությանը Մելանյան սպասել էր ամեն օր՝ 19 տարի
«Դուք երեխա կունենաք»․ Այս նախադասությանը Մելանյան սպասել էր ամեն օր՝ 19 տարի: Առաջին անգամ լսեց Աստղիկ բժշկական կենտրոնում՝ բժշկուհի Կարինե…
Հրաշագործ քրքումը կպայքարի քաղցկեղային հիվանդությունների, արթրիտի, դիաբետի դեմ
Քրքումը հարուստ է սննդարար նյութերով եւ ապահովում է բարենպաստ ազդեցություն օրգանիզմի վրա, քանի որ այն հզոր հակաօքսիդանտ է, կանխում է…
Իտալիա Մ21 — Հայաստան Մ21. ՈւՂԻՂ ԵԹԵՐ
Հանդիպումը նախատեսված է եղել 21։30-ին, բայց դեռ չի մեկնարկել։ Մեկնարկային կազմերը՝ ԱՅՍՏԵՂ Խաղին կարող եք հետևել ԱՅՍՏԵՂ ArmFootball.com
Մ-2 ավտոճանապարհի Գորիս-Սիսիան հատվածում՝ դեպի Իշխանասար լեռ, բռնկված հրդեհն ինքնամարվել է
Նոյեմբերի 19-ին, ժամը 21:21-ին «911» ծառայություն տեղեկություն է հաղորդվել, որ ս. թ. նոյեմբերի 18-ին, ժամը 20:30-ի սահմաններում հրդեհն ինքնամարվել է:…
Սերժ Սարգսյանի գրասենյակը հայտարարություն է տարածել
ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը երբեւէ ուղղակի կամ անուղղակի շփում չի ունեցել ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ։ Այս մասին այսօր՝…
Շմոլ գազից մահացած երեխաների հայրը նրանց 2 տարի առաջ էր տեսել. նա չի կարողանում ուշքի գալ
Նոր Հաճնում տեղի է ունեցել շմոլ գազից մահացած երեխաների և նրանց տատիկի հոգեհանգիստը։ Հարյուրավոր քաղաքացիներ եկել էին հրաժեշտ տալու ողբերգության…
Արտակարգ դեպք Արագածոտնի մարզում. Աշտարակի ոստիկանները կանխել են 29-ամյա տղամարդու ինքնասպանության փորձը
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ երեկ՝ նոյեմբերի 18-ին, ոստիկանության Աշտարակի բաժնի ծառայողները կանխել են Աշտարակում տեղի ունեցած քաղաքացու ինքնասպանության փորձը։ Ժամը 10։25-ի սահմաններում…
Դիարբեքիրի կիսավեր հայկական եկեղեցին ոչնչանալու վտանգի մեջ է
Թուրքիայի Դիարբեքիր քաղաքի պատմական Սուր շրջանի Ալիփաշա թաղամասում գտնվող Սբ. Սարգիս հայկական կաթոլիկ եկեղեցին հայտնվել է գանձ որոնողների թիրախում: Նրանք…
Վարչապետը հանդիպում է ունեցել ռուսական առաջատար ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչների հետ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը կառավարությունում հանդիպում է ունեցել Հայաստանում գտնվող ռուսական առաջատար զանգվածային լրատվամիջոցների մի խումբ ներկայացուցիչների հետ: Հանդիպմանը, մասնավորապես, մասնակցել…

Офис Сержа Саргсяна распространил заявление
Третий президент Армении Серж Саргсян никогда не имел прямых или косвенных контактов с премьер-министром Николом Пашиняном. Об этом 19 ноября было…
Премьер-министр провел встречу с представителями ведущих российских СМИ
Премьер-министр Никол Пашинян встретился с находящейся в Армении группой представителей ведущих российских СМИ. Во встрече, в частности, приняли участие журналисты…
Мовсес Акопян, Камо Кочунц и Вачаган Нерсисян назначены на новые должности
Пресс-секретарь Министерства обороны Арцрун Ованнисян написал на своей странице в Facebook: Согласно указам министра обороны РА: — генерал-полковник Мовсес Грантович…
Прокурор по делу 1 Марта, не будет удален с производства: суд огласил решение
Защищающий обвинение по делу 1 Марта прокурор Петрос Петросян не будет удален с производства. Это решение недавно огласила судья ереванского…
США увеличили военную помощь Азербайджану: за Армению вступились конгрессмены
Американские конгрессмены Френк Пэлоун, Джеки Спир и Адам Шиф призвали Госдепартамент США и Пентагон пересмотреть политику военной помощи Азербайджану, направив…
СНБ задержала начальника Туманянского отделения Полиции.
Сотрудники СНБ Армении задержали начальника Туманянского отделения Полиции Лерника Гиголяна. Об этом в беседе с «Арменпресс» сообщили из пресс-центра СНБ…
«Это уже не Армения Саргсяна, Кочаряна, Григоряна; это новая Армения жертв 1 Марта и героев апрельского блицкрига», — отец одной из жертв 1 Марта — Клоян
Отец одной из жертв 1 Марта Гора Клояна, Саргис Клоян, выступил против ходатайства защиты Кочаряна о отводе прокуроров и удаления…
Турция депортирует в Азербайджан 29 террористов ИГ
Из Турции будут выдворены 959 иностранцев, являющихся членами Исламского государство (ИГ), среди которых есть 29 граждан Азербайджана. В обнародованном властями Турции…
Граждане Армении теперь смогут путешествовать в Катар без виз
Президент Армении Армен Саргсян и эмир Катара подпишут соглашение об отмене виз между странами. Как граждане Армении, так и Катара,…
Премьер-министр совершит официальный визит в Итальянскую Республику
Премьер-министр Армении Никол Пашинян с супругой Анной Акопян с 20 по 22 ноября совершит официальный визит в Италию. Визит премьер-министра…