Բարսելոնայի նախկին ֆուտբոլիստը խաղում մնացել է 10 վայրկյան
Չինաստանի առաջին լիգայի «Ցինդաո Հայնյու»-«Նանյտուն Ժիուին» խաղի 10-րդ վայրկյանին թույլ տված խախտման համար խաղադաշտից հեռացվել է տանտերերի կիսապաշտպան Յայա Տուրեն:…
Ռուսաստանցի օդաչուն ինքնաթիռի ղեկը հանձնել է իր մտերմուհուն եւ նրան վարել սովորեցրել
Ռուսաստանում արտառոց դեպք է արձանագրվել: Օդանավի հրամանատարն իր մտերմուհուն տարել է չվերթ կատարող ինքնաթիռի խցիկ, նրան տեղավորել ղեկի մոտ եւ…
Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը փակ է բոլոր տեսակի ավտոմեքենաների համար
Փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ Արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 2-ին՝ ժամը 22:00-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում ավտոճանապարհներն անցանելի են: …
Բյուրական գյուղի մոտ տեղի է ունեցել ՃՏՊ, կան վիրավորներ
Նոյեմբերի 2-ին, ժամը 16:11-ին «911» ծառայություն տեղեկություն է հաղորդվել, որ Արագածոտնի մարզի Բյուրական գյուղից «Ամբերդ» ռեստորան տանող ճանապարհին տեղի է ունեցել…
Ախուրիկում ժամանակին նավթ են որոնել, բայց բնությունն այլ անակնկալ էր պատրաստել
Շիրակի մարզի Ախուրիկ համայնքում գտնվող ջրբուխը, որը հայտնի է տարբեր անուններով՝ Տաք ջուր, Չռիկ կամ Վիշկա, հետաքրքիր պատմություն ունի: Այն…
Արմավիրի մարզի Շենավան գյուղի գյուղապետը ձերբակալվել է. նա կասկածվում է անձի առևանգման մեջ
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով, այսօր՝ նոյեմբերի 2-ին, Հայաստանի քննչական կոմիտեի Արմավիրի մարզային քննչական վարչության քննիչի որոշմամբ ձերբակալվել է Արմավիրի մարզի Շենավան գյուղի…
Թոփ առաջնություններում գլխապտույտ խաղերի պակաս չկա. Լիվերպուլն ու Սիթին կորզեցին հաղթանակները, Արսենալը ձեռքից բաց թողեց հաղթանակը
Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի 11-րդ տուրում «Լիվերպուլը» հյուրընկալվելիս 2-1 հաշվով հաղթեց «Ասթոն Վիլլային»: 87-րդ րոպեին Ռոբերտսոնի խփած գոլը թվում էր, որ…
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահն այցելեց Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին
Նոյեմբերի 2-ին Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին այցելեց Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը և հանդիպում ունեցավ Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ…
19-ամյա տղայի հասակը 2,33 մ է, իսկ նա դեռ շարունակում է աճել
Բոլոր երեխաներն են ցանկանում հասակ առնել, մեծանալ, սակայն քչերը գիտեն, թե ինչ սարսափելի հիվանդություն է գիգանտիզմը: ԱՄՆ Միչիգան նահանգի բնակիչ…
Բավարիան ֆիասկոյի ենթարկվեց Ֆրանկֆուրտում
Բունդեսլիգայի 10-րդ տուրոմ Ֆրանկֆուրտի «Այնթրախտն» ընդունել էր Մյունխենի «Բավարիային»: 9-րդ րոպեին Բոատենգը հեռացվեց խաղադաշտից: Առաջին կեսում ֆրանֆուրտյան թիմը 2 գնդակ…

Российский пилот посадил за штурвал самолета подругу и дал ей «порулить»
Командир воздушного судна незаконно провел свою близкую знакомую в кабину, посадил за штурвал и учил ее управлять самолетом. По предварительным…
В свое время в Ахурике искали нефть, но природа преподнесла другой сюрприз
Находящийся в селе Ахурик Ширакской области источник известный под названием Так джур (Горячая вода), Чрик , Вишка, имеет интересную историю.…
19-летний парень из Америки уже 2,33 м высотой и он все еще растет
Все дети мечтают стать большими, но мало кто знает, что “гигантизм” – страшное заболевание. Брок Браун, из американского Мичигана, познал…
Пашинян показал правительственный особняк N1, куда недавно переехал с семьей
Сегодня во время прямого эфира в Facebook премьер-министр Армении Никол Пашинян показал правительственный особняк N1, куда недавно переехал с семьей. До…
В Дахадаевском районе произошла стычка силовиков с местными жителями
В окрестностях села Меусиша Дахадаевского района Дагестана произошла стычка между местными жителями и сотрудниками СОГ. Напомним, что подразделения полиции на…
13 человек стали жертвами взрыва в сирийском Телль-Абьяде
Взрыв произошел на рынке в городе Телль-Абьяде в Сирии на границе с Турцией, не менее 13 человек погибли, сообщает в субботу агентство…
Верхний Ларс закрыт для всех видов автомобилей
Министерство ЧС РА сообщает, что по положению на 11:00 часов 2-го ноября в Армении автодороги проходимы. В Апаране и районах Арагаца…
В Грузии лишили сана митрополита, который обвинил патриарха в мужеложстве
Грузия в эти дни обсуждает большой скандал в православной церкви. Митрополит Чкондинский – Петре Цаава – обвинил католикоса-патриарха Илию Второго…
Израиль в ответ на ракетный обстрел нанёс удар по сектору Газа
Не менее 10 ракет были выпущены вечером в пятницу из сектора Газа по южным районам Израиля. Большинство из них было…