Վարչապետը տիկնոջ և դուստրերի հետ ներկա է գտնվել Երևանում ՏՏ համաշխարհային համաժողովի հանդիսավոր բացման համերգին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյանի և դուստրերի հետ այսօր երեկոյան Հանրապետության հրապարակում ներկա է գտնվել հոկտեմբերի 6-ից 9-ը Երևանում…
«Արմաթ» կրթական ծրագիրն արտահանվելու է Հնդկաստան
Երևանի Մերգելյանի անվան ինստիտուտի «Երևան Էքսպո» կենտրոնում հոկտեմբերի 6-ին տեղի է ունեցել ՏՏ ոլորտի խոշորագույն և ամենասպասված միջոցառման՝ հոբելյանական «Դիջիթեք…
Մահվան ելքով վրաերթ Երևանում. BMW X5-ը վրաերթի է ենթարկել հետիոտնի. վերջինս տեղում մահացել է
Հոկտեմբերի 6-ին մահվան ելքով վրաերթ է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 20:10-ի սահմաններում, BMW-X5 մակնիշի 36 NM 062 համարանիշի ավտոմեքենայի վարորդը…
Խոսքի ազատությունը պաշտպանող մեր այծիկին բերման ենթարկեցին քաղմաս
Նաիրա Զոհրաբյանը ֆեյսբուքի իր էջում գրում է. «Տարիներ առաջ ահա այսպես` սև ժապավեններով կապված բերաններով, նախագահական նստավայրի դիմաց, հայաստանյան տարբեր…
Տիգրան Բարսեղյանը ակումբի կազմում դարձավ Ղազախստանի գավաթակիր
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմիկիսապաշտպան Տիգրան Բարսեղյանը դարձել է Ղազախստանի գավաթակիր: Ղազախստանի գավաթի խաղարկությանեզրափակչում «Կայսար»-ը մրցեց «Ատիրաու»-ի հետ և գերազանցեց նրան…
Երեւանի տներից մեկում հայտնաբերվել է ԱՄՆ քաղաքացու դի
Հոկտեմբերի 6-ին, ժամը 10:56-ին «911» ծառայություն ահազանգ է ստացվել, որ Երեւանի Սուրբ Աբգար Թագավորի փողոցի տներից մեկի բնակիչը չի արձագանքում…
Արսեն Թորոսյանը ձգտում է տոտալ բռնապետություն սահմանել առողջապահության ոլորտում. Գևորգ Գրիգորյան
Փաստացի, այսօր առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը ձգտում է տոտալ բռնապետություն սահմանել առողջապահության ոլորտում և նշանակելով հերթական յուրայինին` հսկողություն իրականացնել, որպեսզի…
Արմեն Սարգսյանն ու Արամ Ա–ն հանդիպել են Ժնեւում
ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանը եւ Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Արամ Ա Մեծի Տանն Կիլիկիո Կաթողիկոսը այսօր՝ հոկտեմբերի 6-ին հանդիպել են Շվեյցարիայի Ժնեւ քաղաքում։ Այս մասին տեղեկանում…
Արարատի մարզի ոստիկանները «Արդշինբանկի» «Արտաշատ» մասնաճյուղի կառավարիչին ձերբակալեցին
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով, այսօր՝ հոկտեմբերի 6-ին, ոստիկանության Արարատի մարզային վարչության (վարչության պետ Արթուր Զաքարյանի) գլխավորությամբ, ոստիկանության Արտաշատի բաժնի քրեական հետախուզության բաժանմունքի…
Նիկոլ Փաշինյանը մասնկացում է ՏՏ 23-րդ համաշխարհային համաժողովի հանդիսավոր բացման համերգին
Հանրապետության հրապարակում մասնակցում ենք ՏՏ 23-րդ համաշխարհային համաժողովի հանդիսավոր բացման համերգին

Премьер-министр ознакомился с деятельностью принадлежащей Эдуардо Эрнекяну хозяйства ЗАО “Tierras de Armenia”
Премьер-министр Никол Пашинян сегодня посетил хозяйство ЗАО “Tierras de Armenia” (“Земли Армении”), принадлежащее Национальному герою Армении, аргентинскому бизнесмену армянского происхождения,…
Президент Армении встретился в Женеве с католикосом Арамом Первым
Президент Армении Армен Саркисян и католикос Великого дома Киликийского Арам Первый сегодня, 6 октября, встретились в Женеве. Об этом сообщается…
Выпущенные школьниками воздушные шары долетели до армяно-азербайджанской границы
Воздушные шары с надписью «Добро пожаловать в ереванскую школу N 200 им. Леонида Азгалдяна» выпущенные в небо 1 сентября, достигли…
Шесть слонов погибли в Таиланде, пытаясь спасти слоненка
Шесть слонов погибли в Таиланде, пытаясь помочь друг другу на водопое. По словам представителя местных властей, инцидент произошел в заповеднике…
В армяно-сербских отношениях открывается новая страница. президент РА Армен Саркисян встретился с представителями армянской общины Сербии
В конце своего официального визита в Республику Сербия президент РА Армен Саркисян со своей супругой Нуне Саркисян встретились представителями армянской…
У нас дорогие гости; премьер-министр опубликовал фотографию
Премьер-министр РА Никол Пашинян разместил на своей странице в Facebook фотографию со своей женой Анной Акопян, всемирно известным рок-музыкантом, вокалистом…
Артур Ванецян не собирается уходить с поста председателя Федерации футбола Армении
Политических встреч у меня вообще не бывает. Об этом в беседе с Новости Армении-NEWS.am в аэропорту «Звартноц» заявил экс-директор СНБ,…
Серж Танкян в Армении, другие гости прибывают
В Армению прибыл всемирно известный рок-музыкант, солист группы «System of a Down Серж» Танкян. Он примет участие в 23-й Всемирной конференции…