Եվրոպայի Մ-19 առաջնություն․ Ֆրանսիան և Իռլանդիան կիսաեզրափակչում են
Երևանում շարունակվում է ֆուտբոլի Եվրոպայի մինչև 19 տարեկանների առաջնությունը։ Այսօր ավարտին մոտեցավ խմբային փուլը։ B խմբում կիսաեզրափակչի ուղեգիրը արդեն իսկ…
Զբոսանավի անձնակազմը փրկել է խորտակվող նավակում գտնվող 111 փախստականներին
Հունաստանի ափերի մոտ Marella Discovery զբոսանավի անձնակազմը փրկել է 111 անօրինական ներգաղթյալների՝ այդ թվում 33 անչափահասների, տեղեկացնում է Deutsche Welle-ն:…
Ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Շիրազի փողոցի շենքերից մեկի վերելակն ընկել է, ներսում քաղաքացի կա
Հուլիսի 21-ին, ժամը 22:01-ին «911» ծառայությանն ահազանգ է ստացվել, որ Երևան քաղաքի Շիրազի փողոցի թիվ 22 շենքի 2-րդ մուտքի վերելակն…
Չինաստանը սպասում է. Երկու ակումբ պատրաստ է պայմանագիր առաջարկել Բեյլին
Մադրիդի «Ռեալի» կիսապաշտպան Գարեթ Բեյլի ապագան շարունակում է քննարկման թեմա լինել լրատվամիջոցների համար: Այսօր մադրիդիցների գլխավոր մարզիչ Զինեդին Զիդանը հայտարարել…
Հրապարակվել է Իդլիբում ՌԴ եւ Սիրիայի զինված ուժերի՝ տարվա ամենահզոր հարձակման տեսանյութը
Սիրիական եւ ռուսաստանյան զորքերը ձեռնարկել են տարվա ընթացքում խոշորագույն հարձակումը Իդլիբի հարավային շրջանում գտնվող Խան-Շեյխուն քաղաքի վրա: Այդ մասին հայտնել…
Իսակովի պողոտայում այրվում է խոտածածկ տարածք
Հուլիսի 21-ին, ժամը 21:24-ին «911» ծառայությանն ահազանգ է ստացվել, որ Երևան քաղաքի Իսակովի պողոտայից դեպի Մոնթե Մելքոնյանի պողոտա ընկած հատվածում այրվում…
Գերագույն Ռադա են անցնում 5 կուսակցություններ. հաղթում է «Ժողովրդի ծառա»-ն. ազգային էքզիթ-փոլ
Ազգային էքզիթ-փոլի տվյալներով՝ Ուկրաինայի Գերագույն Ռադա են անցնում 5 քաղաքական կուսակցություններ: Այդ մասին տեղեկացնում է unian.net-ը: «Ժողովրդի ծառա» կուսակցության օգտին…
Տրանսֆերային բում. ՊՍԺ-ն ու Ռեալը աղմկահարույց փոխանակություն են պատրաստում
Մադրիդի «Ռեալն» ու ՊՍԺ-ն պատրաստում են գերխոշոր փոխանակություն կատարել: The Independent-ը գրում է, որ ակումբները ցանկանում են փոխանակել Նեյմարին և…
Գյումրիում փրկարարները սահմանազատել են տարածքը և ապամոնտաժել կախված բետոնե կտորները
Հուլիսի 21-ին, ժամը 18:55-ին «911» ծառայությանը տեղեկություն է հաղորդվել, որ Շիրակի մարզի Գյումրի քաղաքի Տիգրան Մեծի փողոցի թիվ 5 շենքի…
19-ամյա զինծառայողի մահվան դեպքով քրեական գործ է հարուցվել՝ ինքնասպանության հասցնելու հոդվածով
2019թ. հուլիսի 20-ին, ժամը 18:15-ի սահմաններում, ՀՀ ՊՆ N զորամասի պահպանության տակ գտնվող մարտական դիրքի դիտակետում՝ ճակատի շրջանում ստացած մահացու…

Круизный лайнер спас 111 мигрантов в Средиземном море
У берегов Греции круизный лайнер Marella Discovery принял на борт 111 мигрантов, среди которых было 33 несовершеннолетних. Об этом сообщила греческая…
Опубликовано видео крупнейшей за год атаки России в Сирии
Сирийские и российские войска предприняли самую крупную атаку за год над городом Хан-Шейхун на юге Идлиба. Об этом сообщает издание…
В Верховную Раду проходят 5 партий, побеждает «Слуга народа» — Национальный экзит-пол
По состоянию на 18.00 в Верховную Раду Украины проходят пять политических партий. Как передает корреспондент УНИАН, об этом свидетельствуют обнародованные на…
По факту смерти 19-летнего военнослужащего возбуждено уголовное дело по статье: доведение до самоубийства
20 июля 2019 года, около 18:15, на боевой позиции воинской части N МО РА со смертельным огнестрельным ранением в области…
В Португалии бушуют лесные пожары
Лесные пожары в центральной Португалии вынуждают людей покидать свои дома. На борьбу с огнем в регион отправлены сотни пожарных. В…
Посольство Туркменистана опровергло сообщения о смерти президента страны
Сообщения о смерти президента Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедова не соответствуют действительности. Об этом заявили ТАСС в воскресенье в посольстве республики в…
Президента Туркмении не видели на публике 10 дней
Президент Туркмении Гурбангулы Бердымухамедов, о смерти которого сообщили неофициальные источники в Ашхабаде, не появлялся на публике 10 дней — с 5…
Умер президент Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедов, сообщили СМИ
Умер президент Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедов. Об этом сообщил политолог и директор Центра мониторинга евразийских проблем Аслан Рубаев радиостанции «Говорит Москва»со ссылкой на…
«Тюнинг для Ангелов» — как выглядели модели Victoria`s Secret до работы с брендом
«Ангелы» Victoria`s Secret действительно кажутся какими -то неземными и совершенными существами. Идеальная кожа, безукоризненная фигура, личико как у куколки —…
Источник: вылетевший в Прагу самолет вернулся в Москву из-за пожара в багажном отсеке
Пассажирский лайнер, выполнявший рейс Москва — Прага, вернулся в аэропорт вылета из-за пожара в багажном отсеке. Об этом ТАСС сообщил…