Ինքնասպանություն Երևանում. բնակարանում հայտնաբերվել է կնոջ դի և նամակ. «Իմ մահվան մեջ ոչ ոքի չմեղադրեք, մնաք բարով…»
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով, երեկ՝ հունիսի 29-ին ինքնասպանության դեպք է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 09:50-ի սահմաններում, Երևանի 1-03 շտապօգնության 5-րդ ենթակայանի բժիշկների…
Մինսկ-2019. փակման արարողության ժամանակ Հայաստանի դրոշակակիրը կլինի ոսկե մեդալակիր Հովհաննես Բաչկովը
Բելառուսի մայրաքաղաք Մինսկում ավարտված Եվրոպական խաղերի փակման արարողության ժամանակ Հայաստանի դրոշակակիրը կլինի բռնցքամարտիկ Հովհաննես Բաչկովը, որը ոսկե մեդալ է նվաճել…
Աղբյուր. Նեյմարն ու Բարտոմեուն բանավոր համաձայնություն ունեն Բարսելոնա վերադարձի շուրջ
ՊՍԺ-ի և Բրազիլիայի հավաքականի հարձակվող Նեյմարը կարող է վերադառնալ «Բարսելոնա»: Բանակցություններն արագ են ընթանում և, ըստ Diario Sport-ի տեղեկությունների, կատալոնացիներին…
Նոր մանրամասներ՝ 5-րդ հարկից ընկած երեխայի առողջական վիճակի վերաբերյալ
Ախալքալաքում 5-րդ հարկից ընկած 7-ամյա երեխայի կյանքին այլևս վտանգ չի սպառնում: Սուրբ Աստվածամայր ԲԿ-ում նրան վիրահատել են, երեխան տեղափոխվել է…
Արագածոտնի մարզի Նոր Ամանոս գյուղի 70-ամյա կինն ահազանգում է. գյուղապետն ու նրա հայրը մի իսկական վանդալիզմ են իրականացրել բնության նկատմամբ
Արդեն 2 օր է, Արագածոտնի մարզի Նոր Ամանոս գյուղի բնակիչների հիմնական զրույցի թեման գյուղապետ Վահրամ Ավետիսյանի և նրա հոր՝ Սաղաթել…
Սա պետական ժառանգության միտումնավոր արժեզրկում է, ինքնահաստատման էժանագին փորձ․ Գաբրիել Ղազարյանը՝ Սպորտի նախարարության էջերը համացանցից հեռացնելու մասին
Փաստացի` անցյալի հետ համեմատության վախը երբեմն ավելի հզոր է գտնվում, քան ապագայի երազանքների ձգտումը․ Այս մասին ֆեյբուքյան իր էջում գրառում…
ՃՏՊ Արտաշավան գյուղի մոտակայքում. կան տուժածներ
Հունիսի 30-ին, ժամը 15:44-ին «911» ծառայությանը տեղեկություն է հաղորդվել, որ Արագածոտնի մարզի Արտաշավան գյուղի մոտակայքում տեղի է ունեցել ՃՏՊ, կա տուժած.…
Նիկոլ Փաշինյանը լուսանկարվել է «Կիլիկիա» առագաստանավի ֆոնին
Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը այսօր՝ հունիսի 30-ին, այցելել է Սեւանի այն ափը, որտեղ գտնվում է «Կիլիկիա» առագաստանավը։ Փաշինյանը առագաստանավի ֆոնին…
Քաղաքացին փորձում էր վնասել իրեն. գտնվում է ծանր հուզական վիճակում
Հունիսի 30-ին, ժամը 12:56-ին «911» ծառայությանն ահազանգ է ստացվել, որ Երևան քաղաքի Մազմանյան փողոցի 10/1 շենքի բնակարաններից մեկի բնակչին անհրաժեշտ…

Новые подробности о состоянии здоровья упавшего с 5-го этажа семилетнего ребенка
Жизнь 7-летнего ребенка, упавшего с 5-го этажа в Ахалкалаки, уже вне опасности. Его прооперировали в МЦ «Святой Богородицы», ребенок переведен в…
Трагические ДТП на дорогах Армении, есть жертвы
Согласно сообщению пресс-службы МЧС, 30 июня, в 03:49 службу «911» МЧС Армении поступил сигнал о том, что на автодороге Ереван-Севан,…
ЕИ -2019. Артур Алексанян снова стал чемпионом
В последний день Европейских игр, проходящих в столице Беларуси Минске, третью золотую медаль принес Армении олимпийский чемпион, трехкратный чемпион мира и…
Серж Саргсян празднует юбилей в кругу семьи
Третий президент Армении Серж Саргсян 30 июня празднует 65-летний юбилей в кругу семьи. Об этом Арменпресс сообщили из офиса третьего президента. «Третий …
Grand Chess Tour: Четвертая ничья Левона Ароняна, следующий соперник — Мамедъяров
В четвертом туре второго раунда проходящего в Загребе турнира Grand Chess Tour лидер армянских шахмат Левон Аронян белыми фигурами сыграл…
Сначала нужно поменять инструменты, и только потом формировать эти институты», — правозащитник о КС
В интервью телекомпании ГАЛА, глава ванадзорского офиса Хельсинской Гражданской ассамблеи Артур Сакунц прокомментировал заявление Ваге Григоряна и ситуацию вокруг КС…
Поздравительное послание третьему Президенту Армении Сержу Саргсяну в связи с днём его рождения
30 июня Президент Республики Арцах Бако Саакян направил поздравительное послание третьему Президенту Республики Армения Сержу Саргсяну в связи с днём…
Армения привлекает туристов Севаном, вкусной рыбой и древними пещерами
Армения остается популярным направлением отдыха. В этой закавказской стране можно полюбоваться природой и древними красотами, передает корреспондент «МИР 24». Севан…
Встреча с представителями американской компании “Старки”
29 июня на Центральном стадионе Степанакерта Президент Республики Арцах Бако Саакян присутствовал на церемонии вручения состороны известной американской компании «Старки»…
Борец Карапет Чалян стал серебряным призером чемпионата Европы
Борец в стиле греко-римской борьбы Карапет Чалян стал серебряным призером чемпионата Европы. В финале проходящих в столице Беларуси Минске Европейских…