Նման խաչակրաց արշավանքները տեղ չունեն մեր աշխարհում. Նոր Զելանդիայի Հայ դատի հանձնախումբ
Նոր Զելանդիայի Հայ դատի հանձնախումբը միանշանակ դատապարտում է Քրայսթչերչ քաղաքում մզկիթների վրա տեղի ունեցած հարձակումները, որոնց հետևանքով 49 մարդ է…
Անցյալի 14 գեղեցկուհիներ, որոնք առանց բոտոքսի եւ սիլիկոնի էլ սքանչելի էին
Եկեք հիշենք այն ժամանակները, երբ պլաստիկ վիրաբուժությունը, բոտոքսն ու սիլիկոնը մշտական երեւույթ չէին հանդիսանում, հիշենք այն ժամանակները, երբ կանացի գեղեցկությունը…
Ռոման արտագնա խաղում պարտվեց ՍՊԱԼ-ին
Իտալիայի Ա Սերիայի 28-րդ տուրում «Ռոման» հյուրընկալվել էր ՍՊԱԼ-ին: Ռանիերիի ֆուտբոլիստներն արտագնա խաղում պարտություն կրեցին 1:2 հաշվով: Տանտերերի կազմում գոլի…
Քութայիսի-Բաթումի ուղեւորատար գնացքը դուրս է եկել ռելսերից
Վրաստանի Քութայիսի քաղաքի երկաթուղային կայարանում մոռացել են փոխադրել սլաքները, ինչի արդյունքում ռելսերից դուրս է եկել ուղեւորատար գնացքը, որն ուղեւորվում էր…
«Գուցե արդեն ՀՔԾ-ն մեր համար նախատեսել է մեղադրյալի կամ կասկածյալի կարգավիճա՞կ». հայտարարություն
«Ժողովուրդ» օրաթերթի խմբագրությունը հաղորդագրություն է տարածել, որում նշվում է. «Արդեն 2 օր է, ՀՀ Հատուկ քննչական ծառայությունը (ՀՔԾ) պաշտոնական հաղորդագրություններ…
Մահացել է ռուսաստանցի երգչուհի Յուլյա Նաչալովան
Մոսկվայում 38 տարեկան հասակում մահացել է երգչուհի Յուլյա Նաչալովան: Օրերս նա տեղափոխվել էր հիվանդանոց եւ ենթարկվել էր ոտքի վիրահատության: Մարտի…
«Դատավորը պետք է անկախ լինի ոչ միայն իշխանական զանգերից, այլ նաև բոլոր հնարավոր զանգերից». իրավապաշտպանը՝ ԱՄՆ պետդեպի զեկույցի մասին
«Պարզվեց՝ ապրիլ–մայիսյան հեղափոխությունից հետո ՀՀ դատավորների մեծամասնությունը չկարողացավ հասկանալ նոր փոփոխությունը, և չցանկացան տեղավորվել նոր փոփոխությունների համատեքստում»,- ԳԱԼԱ-ի «Առանցքում» հաղորդման շրջանակներում այս…
«Պարզվեց՝ ապրիլ–մայիսյան հեղափոխությունից հետո ՀՀ դատավորների մեծամասնությունը չկարողացավ հասկանալ նոր փոփոխությունը, և չցանկացան տեղավորվել նոր փոփոխությունների համատեքստում»,- ԳԱԼԱ-ի «Առանցքում» հաղորդման…
Զիդանի հաջող վերադարձը Մադրիդում. Իսկոյի ու Բեյլի գոլերը հաղթական էին
Իսպանիայի Լա Լիգայի 28-րդ տուրում Մադրիդի «Ռեալը» սեփական հարկի տակ հանդիպեց «Սելտային»: Զինեդին Զիդանի վերադարձից հետո սա «սերուցքայինների» առաջին հանդիպումն…
Փարիզում ձերբակալվել է «դեղին բաճկոնների» ակցիայի շուրջ 100 մասնակից
Շուրջ 100 մարդ է ձերբակալվել Փարիզում «դեղին բաճկոնների» ակցիայի ժամանակ: Ինչպես ավելի վաղ հաղորդվել էր, բողոքի ակցիան վերածվել էր…

14 красавиц из прошлого, которые были прекрасны без ботокса и силикона
А теперь давайте вспомним времена, когда пластическая хирургия, ботокс и силикон не были постоянным явлением… Вспомним времена, когда женская красота…
Пассажирский поезд Кутаиси – Батуми сошел с путей
На железнодорожной станции в Кутаиси забыли перевести стрелки – в результате сошел с рельсов пассажирский поезд, направлявшийся в Батуми. Инцидент…
Умерла певица Юлия Началова
Пиар-директор певицы Юлии Началовой, о госпитализации которой ранее сообщалось в СМИ, сообщила о ее кончине в субботу вечером. «Час назад…
В Париже задержаны около 100 участников акции «желтых жилетов»
Около 100 человек были задержаны в Париже во время акции «желтых жилетов», передает BFMTV. Ранее сообщалось, что акция протеста переросла в массовые беспорядки.…
Эрдоган: новозеландский террорист дважды приезжал в Турцию
Президент Турции Реджеп Эрдоган заявил, что подозреваемый в стрельбе в мечетях Новой Зеландии Брентон Таррант дважды приезжал в Турцию. По…
Свидетельницу по делу Берлускони отравили радиоактивным веществом
Марокканская танцовщица Иман Фадил, свидетельствовавшая против экс-премьера Италии Сильвио Берлускони по делу о вечеринках с проститутками, погибла. По данным Ansa, женщина скончалась…
Бывший министр печати России Лесин мог получить перед смертью перелом шеи – Вашингтон
Бывший министр печати России Михаил Лесин, погибший в Вашингтоне в 2015 году, мог получить перелом шеи чуть ниже линии челюсти…
В Сирии 22 февраля пропал российский майор. Минобороны об этом не сообщало
В Сирии в канун 23 февраля пропал без вести майор российских вооружённых сил Сухроб Каримов. Машина, на которой он ехал…
Стрельба в мечетях Новой Зеландии: что мы знаем о нападавшем
По меньшей мере 49 человек погибли в результате стрельбы в двух мечетях в новозеландском Крайстчерче, десятки тяжело ранены. Нападение на…